Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

Eclipse Java Projesi Yaratma Sorunu

20.04.2014 - 12:15

Android dersleri esnasında Java programını IDE esnasında çalıştırm aişlevini gerçekleştiremiyorum buradaki anlattığınız gibi çalışmıyor sistem , https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/konu/android/egitim/android-101/bir-java-programinin-ide-ortaminda-calistirilmasi

 

Create Java Project seçtiğimde herhangi bir modül açılmıyor eksik bilgi veriyorsunuz sanırım , benim sistemim macbook pro en son sürüm ullanıyorum Os X 10.9.2 i7 8u5 Java sürümüm var ama ne yaptıysam çalıştıramadım , yardımcı olurmusunuz ? 

6713 Görüntülenme

3 Cevap

Erkam KÜCET
19.01.2015 - 12:04

Macbook' unuzun dilini ingilizce yapıp tekrar dener misiniz?

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Oğuz
21.04.2014 - 19:22

Linkte zaten mevcut resim var hocam , yani ekranda ne ise o sadece yeni proje oluştur dediğimde o proje başlamıyor , özellikle java projeleri . Ekran görüntüsünde yada kod görüntüsü vermem birşey değiştirmeyecek herhangi bir eylem gerçekleşmediği için..

 

 

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Oytun Eren Şengül
20.04.2014 - 20:48

Herhangi bir sorunu sadece "çalışmıyor" diyerek sormak, cevap vermek isteyen arkadaşlar veya danışmanlar için bence pek de açıklayıcı olmuyor.

Bunun yerine, siz herhangi bir işlem yaptığınızda bir hata mesajı veya kodu ekrana çıkmış olması lazım. Ya da örneğin Eclipse'de en allta, eğitimde de gösterildiği gibi sonucun görüneceği "Console" ekranında bir hata mesajı çıkması lazım, genelde kırmızıyla yazar.

Eğer hiç böyle bir hata bile çıkmıyorsa, başka bir sorun vardır. Bu sefer bir dizi sorular yönelteceğiz size...

 

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.