Kullanıcı Bazında Bildirim Göndermek

Merhaba. Register olmuş tüm kullanıcılara firebase veya onesignal ile bildirim yollayabiliyorum. Fakat benim amacım şu. Uygulamam kullanıcı profillerinden oluşuyor. Facebook gibi. Her kullanıcının bir id, ad, soyad, mail, şifre gibi bilgilerini bir sql tabloda tutuyorum. Benim istediğim, size gelen bildirim başka birine gitmeyecek. Uygulama iOS'da WebView ile çalışıyor. Swift kullanıyorum. Kullanıcı bilgilerini SQL databasede tutuyorum. Kullanıcı bazında bildirim göndermek istiyorum. Baya araştırdım fakat düzgün bir yanıt bulamadım. Yardımcı olursanız veya yol gösterirseniz sevinirim. Teşekkürler.

i.shall

Çar, 20/02/2019 - 04:53
https://teknolozzi.com/apple-ios-12-2-guncellemesinin-3-beta-surumunu-yayinladi/ Apple, iOS 12.2 güncellemesinin 3. Beta Sürümünü yayınladı.

i.shall

Pzt, 13/05/2019 - 01:45
Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi ile hayatımızın daha kolaylaşması ve insanların bir biri ile iletişim kurması insanlara ulaşması ve birçok bilgi akımı ile insanları bilgilendirmesi en güzel yanlarından birisidir. Hayatımızı kolaylaştıran Teknolojiler ile mobil, tablet, telefon, bilgisayar, sosyal medya, haberler ve insanlarla iletişim kurmak gibi birçok kolaylık sağlaması ile hayatımızda en çok teknolojinin bulunduğu noktalardır. Teknolozi sizlere Teknoloji Haberleri başta olmak üzere Sosyal Medya Haberleri, Çok İzlenen ve En İyi Filmler ile En İyi Oyunları sizler için hazırlayıp sizlere aktarmaktadır. Youtube’den para kazanmak için neler yapılmalıdır? PubgMobil’den ve Bilgisayardan Nasıl Oynanır? Sosyal Medya hesaplarını silme, Telefonlar için tüm bilgiler için Teknolozi’yi takip edin! Sizlerde teknolojinin A’dan Z’ye tüm bilgilerin ve insanların hayatlarını daha çok kolaylaştırmak ve sizlere teknolojinin tüm püf noktalarını detaylı olarak aktarmak amacı ile hizmet veren https://teknolozi.com/ sitemiz ile teknolojiyi yakından takip edin ve teknolojiden geri kalmayın! #haber #teknoloji #sosyalmedya #teknolojihaberleri #oyun #youtube

    0

    adam

    20 Şubat 2019

    https://teknolozzi.com/apple-ios-12-2-guncellemesinin-3-beta-surumunu-yayinladi/ Apple, iOS 12.2 güncellemesinin 3. Beta Sürümünü yayınladı.

    Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.