Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

sınav hakkında

24.09.2013 - 20:26

Sınav oldum 1 gün sonra tekrar girebilirsin dedi şimdi açtım 3 gün sonra diyor dalgami geciyonuz milletle

3444 Görüntülenme

3 Cevap

Oytun Eren Şengül
26.09.2013 - 21:37

Mustafa Bey,

Geleceği Yazanlar platformunun en önemli unsuru topluluk, yani siz değerli kullanıcılarımız. Bu yüzden de sizlerden gelen geri bildirimlere büyük önem veriyoruz.

Bu doğrultuda 4 günde bir alınması yönünde önceden ayarladığımız sınavların giriş süresini 1 güne düşürdük. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra bazı kullanıcılarımızın sınavlara girememe problemi yaşadığını gözlemledik.

Bu geçici problem an itibariyle çözülmüş ve bir sonraki sınava giriş süresi 1 gün olarak ayarlanmıştır. Sınava hemen şimdi giriş yapabilirsiniz. Ancak daha önceden giriş yapıp, sınavın ortasındayken bu hatayla karşılaşan kullanıcılarımız son kez "1 gün sonra giriş yapabilirsiniz" uyarısıyla karşılaşabilirler.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Tayfun DEMİRBAŞ
26.09.2013 - 01:42

Merhaba Mustafa Hamzaoğlu bey;

Öncelikle sorununuzu belirtirken biraz daha kibar olmaya , sakin olmaya dikkat ediniz lütfen :)

Sonuçta burada yeni açılan bir sistem bulunmakta. Elbet ufak tefek sorunları olacaktır. Fakat zamanlan kesinlikle düzelecektir. Benim içinde aynı sorun geçerli bende giremiyorum sınavlara.Sorun düzelene kadar sizde eğitimleri almaya ve kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. İyi çalışmalar.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Oytun Eren Şengül
24.09.2013 - 21:03

Sorunun farkındayız ve bugün bu konuyla ilgili yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Daha önce 4 gün olarak belirlediğimiz sınava yeni giriş süresini, sizlerden gelen geri bildirimler dolayısıyla 1 güne indirdik. Bu nedenle şu an yaptığımız çalışmalardan dolayı bu sıkıntıyı yaşanıyor ancak en kısa zamanda çözerek sizleri de haberdar edeceğiz.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.