Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

UYGULAMALARIN HEMEN APP STORE DA YAYINLANMASI

24.02.2016 - 11:44

Merhabalar;

Öncelikle böyle bir platformu bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz. Uygulamarımızı App Store a gönderdiğimizde maalesef yayınlanması için 6 ile 15 gün bekliyoruz fakat Facebook ve Twitter gibi şirketlerin uygulamaları anında incelenip yayınlanıyor. Bizim de uygulamarımızı hemen inceletip yayına koydurmamız için yapabileceğimiz ekstra bir şey var mı ?

Teşekürler.

 

 

2307 Görüntülenme

2 Cevap

Hakan Çakıroğlu
24.03.2016 - 14:14

Merhaba,

http://appreviewtimes.com bu adresteki servisi kullanarak ortalama review süresinin ne kadar süreceğini takip edebilirsiniz hatta siz de twitter aracılığı ile katkıda bulunabilrisiniz.

Emin değilim ama Twitter ve Facebook için bile reviewlar zaman alıyor olabilir, Itunesconnect üzerinde uygulamanın yayınlanacağı tarihi seçebiliyorsunuz. Büyük ihtimalle review bitse de önceden belirlenen o tarihte yayınlanması için bir tanım yapıyor olduklarından review 1 günde bitiyor gibi geliyor :)

İyi Çalışmalar...

 

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Anıl SÖZERİ
01.03.2016 - 13:22

Merhaba,

Siz de Facebook veya Twitter gibi bir şirket kurabilirsiniz. :)

Bu süreç zaman geçtikçe, kısalıyor ama net bir şey yok bildiğim kadarıyla genellikle Apple 7-10 gün kadar bekletiyor. Benim güncellememin gönderimimden sonraki gün yayınlandığı da oldu tabii, sanıyorum belli bir kontrol zamanları var o anlara denk gelmek gerekiyor.

İyi çalışmalar.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.