Soru & Cevap

Yardımınıza ihtiyacım var ...

26.10.2015 - 01:27

Öncelikle herkese merhaba. Umarım bu yazdığım şeyler gerekli yerlere ulaşır. Kendimden bahsetmeden hemen projelerimden bahsetmek istiyorum. Toplam 5 adet projem var. Bunların 2 tanesi gerçekten dünyadaki tüm elektronik eşyalarda kullanılcak projeler. Gerçekten arkasında gurula durabilceğim projeler. 1 tanesi bir app projesi. Geri kalan 2 tanesi de hayatımıza kolaylık katmak için gayet güzel basit projeler. Projelerimin yaklaşık 3 aydır araştırmasını yapıyorum. Neredeyse her farklı ülkenin forum ve bloglarında araştırdım. Hiç bir benzeri bile geçmiyor yazılan yazılarda. Belli başlı teknoloji şirketlerine mail attım (İstanbul Sanayi Odası dahil) olumlu bir dönüş değil cevap bile verilmedi. (İstanbul Sanayi Odası hariç). 5 adet projem ver ve hepsinin arkasında olduğumu belirtmek istiyorum. Projelerimin analizleri hazır. Tek ihtiyacım bana bu projelerde maddi manevi destek sağlamak. Tüm yatırımcılardan ve bilgili insanlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler 

 

 

1 Görüntülenme

2 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Profile picture for user aisingor
aisingor
27.10.2015 - 01:59

Maddiyat noktasında sıkıntı içindeyseniz, size tavsiyem, Seed Investor yani "tohum yatırımcı"lar ile iletişime geçmeniz yönünde olacak.

Profile picture for user sakelestemur
sakelestemur
26.10.2015 - 02:27

Founder Institute Istanbul ile iletişime geçebilirsiniz. Turkcell Geleceği Yazanlar üyeleri için özel başvuru formunu doldurabilirsiniz. Böylelikle ekstra imkanlardan faydalanmak mümkün olabilir.

Başvurunuzu 13 Kasım 2015 tarihinden önce  yapmanız gerekiyor.

Hüseyin Can Gül
27.10.2015 - 04:43
Maddiyat konusunda sıkıntı çeken bir insanım. Kurs ücretinin yarısını dahii ödeyemem